Originální rukodělné pivní podtácky


×

Pár technických poznámek

  Posílejte jakýkoli běžný grafický formát – JPG, JPEG, BMP, PNG, TIFF apod., v černobílém provedení. Výsledná velikost tácku je cca 11cm včetně okraje. Pamatujte na to při svém návrhu. Pro výrobu potom vše zmenšíme na velikost kruhu o průměru max. 10cm. Mnoho drobného textu nakonec nemusí vypadat pěkně, nebo nepůjde vyrobit vůbec. To stejné platí o moc malých detailech v grafice. Ale nemusíte mít strach. S konečnou podobou grafiky vám pomůžeme a váš návrh se budeme snažit upravit tak, aby byl výsledek co nejlepší. Až po vzájemném odsouhlasení půjde tácek do výroby. Tácek vám vyrobíme i z vašich ručně nakreslených předloh!! A jsme na to pyšní!! Jak nachystat takovou předlohu – finální obrázek kreslete silnějším fixem, nejlépe černým na čistý bílý papír. Dávejte pozor na dotažení čar a současně na nechtěné přetahování a na pečlivé vygumování případné předlohy. Rozhodně platí, čím víc budete pečliví při návrhu, tím lepší bude výsledek... Takto nachystaný obrázek pak černobíle naskenujte a pošlete na náš e-mail.
Nemáte-li scaner, pošlete nám návrh poštou, max. formát A4 a v obrázku NEPŘEHÝBAT!!!
×

Cena dopravy

  Snažili jsme se pro vás najít nejlevnější způsob dopravy. Nejlépe nám vychází Česká pošta. Balíčky posíláme jako doporučený dopis s doručením na vaši adresu. Podtácky balíme tak, že nám je už Pošta nerozbíjí :-) . Cena dopravy je 50,- Kč při platbě na účet, nebo 80,- Kč při platbě na dobírku. Pokud chcete na poštovném ušetřit ještě víc, objednejte si víc tácků najednou. Do jedné zásilky za stejné poštovné se vejdou až 4 kusy!!!
×

Cena dopravy

  Nejčastější individuální zakázky jsou přezdívky s půllitrem. Chceme vám maximálně vyjít vstříc a bude-li tedy tácek vypadat tak, že na tácku bude půllitr a nad ním jakákoli přezdívka nebo jakýkoli text o maximální délce 10-12 písmen, tak vám nebudeme přípravu výroby počítat a platí tedy cena 190,- Kč/kus . Barvu si samozřejmě můžete zvolit jakou chcete :-).
Tácky pak budou vypadat asi takhle:

Vaše návrhy

Stáhnout vzor

Máte nějaký vlastní nápad na pivní tácek?
Chcete někomu udělat radost?
Je vás parta kamarádů, sportovců, hudebníků nebo úředníků a zajdete společně na pivko?

Hospodští mají rádi, když můžou dát pivo na pěkný originální podtácek (mnohokrát vyzkoušeno v různých hospodách ).
My vám takový tácek vyrobíme!
Odlište se od ostatních a .

A to téměř nejlepší na konec.

Tvar tácku nemusí být kruhový. Může být JAKÝKOLI!!!
Čtverec, obdélník, ( ano, i kosočtverec... :-) ), ovál, srdce, prostě cokoli vás napadne ( a bude to alespoň trochu vyrobitelné).
Platí to i o velikosti. Zatím největší „maxitácek“ jsme dělali cca 30 cm v průměru...

To téměř nejlepší nakonec, část II.– barva.

Jak jste si mohli všimnout v galerii nebo v e-shopu, barevná škála je opravdu široká. Nejčastější barvy jsou „pivní zelená“ a „pivní hnědá“, černá a tyrkysově modrá. Pokud máte barevnou představu a najdete shodu s již některým vyrobeným táckem, uložte si jeho obrázek a přiložte jej pak do mejlu s návrhem. Použijeme pak stejnou barvu pro váš tácek na zakázku. V případě objednání více tácků si můžete barvy libovolně kombinovat. Nenajdete-li shodu barev, napište svoji barevnou představu, pokusíme se vyhovět.

Tak a TO NEJLEPŠÍ NAKONEC – cena.

Naše normální cena za tácek je 190,- Kč () za kus. Bude-li váš návrh zhruba stejně velký jako našich 11cm ( a nemusí to být kruhový tvar, ale libovolný!!!), tak s cenou pro vás za individuální výrobu nebudeme dělat vůbec nic a za tuto cenu dostanete i váš tácek na míru !!! Pak zde máme přípravu do výroby. Budete-li chtít vyrobit 1-9 kusů tácků na zakázku, tak příprava výroby bude za 200,- Kč. Bude-li vaše objednávka na deset a více kusů tácků, tak v rámci oslav nového webu máte od nás přípravu výroby jako dárek v ceně a platíte skutečně jen 190,- Kč ( ) / kus za váš zcela originální a na míru vyrobený tácek!!! (V případě, že v budoucnosti budete chtít dovyrobit jakékoli množství tácků ( tedy třeba i jeden) a nebude se zasahovat do již jednou udělané předlohy, tak platí cena 190,- Kč/ks (plus doprava) a cenu přípravy výroby vám již nezapočítáváme.)
U rozměrově větších výrobků provedeme individuální cenovou kalkulaci a výrobu začneme až po jejím vzájemném odsouhlasení.  

A TO NEJLEPŠÍ NAKONEC, část II.

vzhledem k naší české šikovnosti a smyslu pro humor se může celkem dobře stát, že se nám váš návrh bude tak líbit, že bychom ho rádi použili i pro naši normální výrobu. Pak bychom se vám ozvali s tím, že máte výborný nápad a že na Vaši zakázku přípravu výroby uděláme zcela zdarma !!! (bez ohledu na počet skutečně vyrobených kusů)
Zpět

© 2017 Pivní podtácky
×

Kontakt

   Vlastimil Ambrož

   nám. Míru 65/33

   568 02 SVITAVY

   vlambroz@tiscali.cz

   +420 603 213 699

×

Pro obchodní partnery

     Jsem pivař, mám pivo rád. Nesedím každý den v hospodě, ale když už do ní jdu, tak si chci pivo vychutnat. A nejradši chodím do pivovarských hospod. Je tam cítit ta radost, ta pýcha nad dobře uvařeným pivem a jistota číšnice, když dává pivo na stůl, že je to dobré pivo!
     A to jsou přesně ta místa, kam chceme dodávat i naše rukodělné podtácky.
Dej Bůh štěstí

×

Slovo na úvod

Vážený zákazníku,
velmi mě těší, že jsi navštívil tyto stránky.

Vyrábíme originální, ručně dělané pivní podtácky. Díky ruční výrobě je každý kus originál a i když jsou si třeba podobné, nikdy nejsou stejné !!! Neděláme sériovou výrobu tisíce stejných kusů, děláme malé série a děláme výrobu na zakázku.

Ať se Vám tu líbí a pivo nám chutná !!!

×

Pod_Čárkou

Jedna poznámka k výrobě obecně – jedná se skutečně o ruční výrobu každého kusu!!!
To znamená, že každý kus bude maličko jiný než ten druhý. BUDE se lišit trošku v barevnosti a trošku i tvarem- ruka zanechá svůj otisk pokaždé trochu jinak. A TO JE NA TOM TO PĚKNÉ. Za nás vám můžeme slíbit, že od nás k vám NIKDY neodejde kazový nebo nepovedený výrobek. Naše vlastní autocenzura je přísná a co se nám nelíbí, to bez milosti vyhazujeme a děláme znovu.


"No, prostě jsme se rozhodli, že nebudeme prodávat andílky s uraženou prdýlkou..." :-) .
B. Hrabal, J. Menzel – Slavnosti sněženek)